Mani skolotāji

No katra cilvēka, kuru esmu satikusi savā dzīvē, esmu ko iemācījusies. Tomēr ir cilvēki, kuru klātesamība manu dzīvi ir iespaidojusi vairāk un tādēļ veltu šo lapu viņiem. Paldies, par satikšanos un ka devāt iespēju bagātināt manu dzīvi!

Rovēna ZarakovskaRovēna Zarakovska – Sert. psihiatre, psihoterapeite, strādā ar grupām un indivīdiem, ar dažādām klientu poblēmam. Ar psihoterapiju nodarbojas kopš 90 o gadu sākuma. Vada arī rituālās drāmas un arhaiskās pieredzes grupas. Strādā Liepājā, arī Rīga. Ir RSU pasniedzēja.Rovēna ir mana pirmā skolotāja psihodrāmā. Manuprāt, cilvēks ar plašu un dziļu dvēseli. Lieliska skolotāja. Liktenim labpatikās mani savest kopā ar Rovēnu ne tikai psihodrāmā. Pie Rovēnas esmu apguvusi dažādas arhaiskās prakses, tādejādi bagātinot sevi ne tikai profesionāli, bet arī personīgi.

 

Agris PalkavnieksAgris Palkavnieks – Ārsts, psihoterapeits. Ar psihoterapiju nodarbojas kopš 90 -iem gadiem. Strādā grupās un ar indivīdiem, ar dažādām problēmām.Agris ir pirmais mans skolotājs psihodrāmā. Vadot apmācību procesu un strādājot kopā ar Rovēnu, Agris pievērsa manu uzmanību struktūrai, teorētiskai lietu izpratnei, dodot pamatīguma sajūtu tam, ko apguvu.

 

moreno4Jakobs Levi Moreno – Ārsts, psihoterapeits. Psihodrāmas, sociometrijas un grupu psihoterapijas pamatlicējs. Harizmātiska un radoša personība, kura ar savu spilgtumu un varenumu ir mani bagātinājusi gan profesionāli gan personīgi. Sīkāka informācija latviešu valodā atrodama Psihodrāmas interneta mājas lapā: psihodrama.lv