Par mani

299

Jolanta Baltiņa

Esmu meitene no laukiem. Uzaugu “ekoloģiskā” vidē – esot dabā ar puķēm, kokiem, dzīvniekiem. Socializācijas skolu apguvu esot pie vecākiem viņu darba vietās, kur arī kā zinātkārs bērns daudz ko apguvu gan no medicīnas, gan lauku tehnikas inženierijas. Bērnu dārza personīgā pieredze man nav un esmu ļoti pateicīga saviem vecākiem par to. Paldies! Jo tas man ļāva veidoties par tādu personību, kāda esmu šobrīd. Skolā ieguvu gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas – kad runāt, kad ne; iemācījos vērot cilvēkus un arvien vairāk radās interese par to, kādēļ cilvēki mēdz būt tādi kādi viņi ir un kādēļ viņi rīkojas tā kā rīkojas, tā arī mana zinātkāre jau uzsākot vidusskolu bija novirzījusi uz humanitāro novirzienu – uz psiholoģiju.Par rakstura īpašībām – atbildīga, godīga, radoša – tā jau varētu vēl uzskaitīt šīs īpašības, taču tikai īpašību uzskaitījums neko nepierāda un dod tikai kādu ilustratīvu bildi jeb brīvu vietu fantāzijām par katru no tām. Uzskatu, ka vislabāk par cilvēku stāsta viņa darbi. Par mani var stāstīt cilvēki ar kuriem dzīvē esmu satikusies, sadarbojusies, atbalstījusi.

Par vaļaspriekiem – daudzus no tiem ieraudzīsi šajā mājas lapā – grāmatu lasīšana, teātris, sevis pilnveidošana un ceļošana. Taču paliek arī vaļasprieki ārpus šīs lapas.

Viss kas notiek, notiek, tad kad tam jānotiek un tikai uz labu! Ar tādu pārliecību virzos uz priekšu savā dzīvē un esmu pateicīga katram notikumam un katram satiktam cilvēkam. Paldies jums!